Kağıthane Böcek İlaçlama

Kağıthane böcek ilaçlama İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Kağıthane ilçesinde ilaçlama servis hizmetlerine devam etmektedir. Fabrikaların yoğunlukta olduğu Kağıthane ilçesinde haşere, böcek ve fare sorunu da o denli artmaktadır. İş alanlarının geniş bir yer kapladığı Kağıthane ilçesinde haşere kontrol merkezimiz başta iş yerleri, ev ve diğer yaşam alanlarının yer aldığı bu ilçede ki kapalı ve açık tüm alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir. Huzurlu ve sağlıklı bir yaşam alanında hayatınızı devam ettirmek ve böcek saldırılarına karşı kendinizi, ailenizi ve çalışanlarınızı korumak için hemen böcek ilaçlama Kağıthane servisimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Kağıthane Böcek İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Böcek İlaçlamada Garantili Servis

Yaşadığınız ortamda karşınıza çıkan her türlü haşere, böcek ve kemirgen canlılar hem sizlere hem de çocuklarınıza zarar vererek zararlı mikropları etrafa yaymaktadır. Bit, pire, kene, kalorifer böceği, fare gibi yaşam alanlarını tehdit eden böcekler ve görünmeyen tüm canlılar haşere ilaçlama servisimiz tarafından garantili bir şekilde temizlenir.

Kağıthane haşere ilaçlama Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. İnsan sağlığına zararı bulunmayan bu ilaçlar var olan haşereleri öldürürken yenilerinin gelmesinin de önüne geçmektedir. Bizleri günün 24 saati arayarak haftanın 7 günü boyunca istediğiniz günde randevu alabilirsiniz. Toplu ilaçlamalarda sürekli ilaçlama yapılacak iş yeri gibi alanlarda indirimli fiyatlarımız ile siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Kağıthane genelinde yaptığımız ilaçlama ile hamam böcekler, tahta kuruları, bit, pire, kene, akrep, kara fatma, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, güve, çekirge, lağım faresi, ev faresi, fındık faresi, çatı faresi, tespih böceği, çıyan, örümcek, kırkayak, yılan, ağaç kurdu vb. zararlı canlılar ortamdan etkili ilaçlama ile uzaklaştırılır.