İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

İstanbul Anadolu Yakası böcek ilaçlama metropol şehri İstanbul’un Asya Yakasında ki tüm ilçelere böcek ilaçlama servisini deneyimli ekibi, profesyonel makinesi ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile sunmaktadır. Avrupa Yakasına göre daha yeşil bir alana sahip olan Anadolu Yakasında böcek istilalarına karşı ilaçlama servisimiz hizmetinizdedir.

Kuzey sahil kesiminde bulunan Şile kış aylarında yerli halkı yaz aylarında ise binlerce tatilciyi ağırlamaktadır. Kuzeydoğusunda yemyeşil ormanları ve deniz manzarası ile karşımıza çıkan Beykoz tarihi dokusu ile insanları kendine hayran bırakmaktadır. Güney sahilinde yer alan Tuzla, Kartal, Pendik, Maltepe ve Kadıköy çok sayıda ev, iş yeri ve fabrika alanlarının bulunduğu yerlerden oluşmaktadır. Boğaz köprüsü manzarası ile Üsküdar ve Beykoz en çok dikkat çeken ilçeler arasında olup iç ilçelerde ise Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe, Ataşehir ve Çekmeköy bulunmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası haşere ilaçlama ile yukarıda ki tüm ilçelere aynı gün böcek ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. İstanbul genelinde yaptığımız ilaçlamalarda karşımıza çıkan böcek, haşere ve kemirgenler arasında;

Akrep, hamam böceği, Amerikan hamam böceği, oryantal hamam böceği, kalorifer böceği, kara fatma, tahta kurusu, tahta kurdu, karınca, çiyan, pire, bit, örümcek, kene, kırkayak, ağaç kurdu, tespih böceği, yılan, fare (lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, fındık faresi vb.), gümüş böceği, güve, çekirge gibi tüm haşere ve böceklere karşı ilaçlama yapılmaktadır.

Anadolu Yakasında yer alan tüm ilçelere aynı gün İstanbul böcek ilaçlama servis hizmetimizi yönlendirmekteyiz. Hangi ilçede olursanız olun bizleri arayarak hem fiyat bilgisi alabilir hem de bir an önce servisimizden faydalanabilirsiniz. Haşere, böcek ve kemirgen türlerine karşı %100 etkili çözümler Profesyonel böcek ilaçlama servisimiz garantisinde.

İstanbul Profesyonel Böcek İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333