Haşere İlaçlama

haşere ilaçlama

Haşere ilaçlama insanlara, hayvanlara ve eşyalara zarar verebilecek türde ki canlıların üremesinin önüne geçmek, sağlık sorunları ve maddi hasarları önlemek için yapılan uygulamadır. Kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile yaptığımız haşere ilaçlama ile sağlıklı ortam oluşturularak zararlı canlılar yok edilmektedir. Haşere ile mücadele sırasında türlerine göre kullanılan ilaçlar doğru ve bilinçli şekilde yapıldığında sorunu çözmektedir.

Haşere ilaçlama ile zehirli hayvanlar, giderlerde yaşayan canlılar, küçük zararlı hayvanlar, haşereler, kemirgenler ve eklembacaklılar yok edilmektedir. Bazı haşere türlerine göre ise özel ilaçlama yapılarak insanlara, hayvanlara ve eşyalara zarar vermesi engellenmelidir. Böcek sorunu ile karşı karşıya olanlar hiç vakit kaybetmeden İstanbul böcek ilaçlama servisimizi arayarak aynı gün servis hizmeti alabilir. Haşere türleri konusunda yılların tecrübesine sahip olan firmamız kesinlikle sizleri bu tür canlılardan kurtarmaktadır.

Haşerelerle Profesyonel Böcek İlaçlama Sayesinde Vedalaşın!

Haşere türleri arasında yer alan akrep, bit, pire, tahtakurusu, hamam böceği, kalorifer böceği, kene, çıyan, kırkayak, lağım faresi, çatı faresi, ev faresi, gümüşçün, kulağakaçan, karınca, akarlar, örümcek, salyangoz, kara sinek, arı, güve, sivrisinek, ağaç kurdu gibi tüm zararlı haşereler böcek ilaçlama hizmetimiz ile yok edilmektedir. Üremelerine engel olan ilaçlama sayesinde var olan tüm zararlı haşerelerde ölür. Hayatımızı tehdit eden ve bir çok kişinin ölümüne dahi neden olan keneler mutlaka görüldüğünde ya da önlem olarak ilaçlanması gereken haşereler arasındadır. Özellikle yeşillik alanlarda organizasyon, düğün ve nişan gibi alanlarda mutlaka ilaçlama yapmak gerekmektedir. Ortamda görünen ya da görünmeyen tüm canlılar yapmış olduğumuz böcek ve haşere ilaçlama ile kaybolur.

İstanbul haşere ilaçlama olarak; ev, apartman, site, yazlık, iş yerleri, restoranlar, cafeler, oteller, okullar, dershaneler, hastaneler, yurtlar, huzur evleri, depolar, bodrumlar, çatılar ve haşere görülen tüm alanlar firmamız tarafından Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ve profesyonel makine ile ilaçlanır. Toplum sağlığının önemli olduğu kamu kurumları ve ticari iş yerleri gibi bir çok esnaf ve dükkan sahipleri bizlere ulaşarak haşerelerden etkili şekilde kurtulabilirler.

İstanbul Profesyonel Böcek İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333