Hamam Böceği İlaçlama

hamam böceği ilaçlama

Hamam böceği ilaçlama ile ev ve iş yerleri gibi alanlarda bulunan, insanlara sarılık, veba ve tifo gibi hastalıkları yayan hamam böcekleri komple temizlenerek hijyenik bir ortam yaratılmaktadır. Koloni halinde yaşayan  Alman, Amerikan ve oryantal türleri bulunan yiyecekleri tüketen, ortamları kirleten ve insan sağlığını tehdit eden hamam böcekleri bakteri gibi bir çok hastalığı da üzerinde taşıdıkları mikroplar ile yaymaktadır. Sağlık açısından ciddi tehlike yaratan bu böcek türleri mutlaka etkili ve profesyonel bir böcek ilaçlama firması tarafından ilaçlanmalıdır. Aksi halde ilaçlama yöntemleri kullanılmadan bu böceklerden kurtulmak imkansızdır.

Nemli, ıslak ve karanlık ortamlarda yaşayan bu haşaratlar kolay üreyebildikleri 20 gün hiç yemek yemeden ve 8 gün hiç su içmeden yaşabildikleri için ölmeleri de çok zordur. Özellikle kafası kopan bir hamam böceği bile 5 gün boyunca yaşamaya devam edebilmektedir. Dişi hamam böceği yumurtaları dahi varsa öldüğünde bu yumurtaları bırakarak yine de çoğalmaya devam edebilir. Siz de böyle korkunç bir manzara ile baş başa kalmak istemiyorsanız profesyonel hamam böceği ilaçlama hizmetimizden hemen faydalanabilirsiniz.

Etkin yok etme sağlayan hamam böceği ilaçlama hizmetimiz farklı türlerde ki bu böceklerin kolonilerini dağıtarak üremelerinin önüne geçmekte ve var olan tüm hamam böceklerinin de yok edilmesini sağlamaktadır. Hamam böceği yumurtaları ise oldukça dayanıklılık gösteren türde olduğu için ilk olarak erişkin hamam böceklerine karşı ilaçlama yapılmalı ve ikinci seferde yumurtalardan üreyen böcekler yok edilmelidir. Bu şekilde gerçekleştirilen hamam böceği ilaçlama ile kesin kurtuluş sağlanır.

Siz de hamam böcekleri kabusunuz olmadan bizlere ulaşabilir ve bu böcek türlerinden kısa zamanda kurtulabilirsiniz.

İstanbul Profesyonel Hamam Böceği İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333