Beyoğlu Böcek İlaçlama

Beyoğlu böcek ilaçlama tarihi dokulara sahip ve şehrin göbeğinde yer alan Beyoğlu ilçesinde ki tüm ev ve iş yerlerine böcek ilaçlama servis hizmetlerini sunmaktadır. Haşerelere, böceklere ve kemirgenlere karşı yürüttüğümüz %100 etkili Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile müdahale edilerek profesyonel ekibimiz ortamı her türlü haşarattan arındırmaktadır.

İstanbul Beyoğlu Böcek İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

İstanbul Beyoğlu böcek ilaçlama servisimiz etkisi uzun süre kalıcı olan lekesiz ve kokusuz yöntemleri ile böceklerin ortamı terk etmesini sağlamaktadır. Kokulu ilaçlama hizmeti de veren ekibimiz daha çok kalıcılığı ve etkisi yüksek olduğu için bu tür ilaçları bahçe, bodrum, parka alanları, depo, dış çevre ve açık alanlarda daha çok uygun görmektedir. Yemleme sistemine dayanan jel ilaçlamada ise belirli yerlere sürülen jel ilacı böcek gelir yer ve ölür. Ardından diğer böcekler ölü böceği yediğinde onlarda ölerek çoğalmaları önlenir.

Beyoğlu ilaçlama kokusuz lekesiz ilaçlama ile etkisi uzun süre kalıcı olan Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. Fare gibi kemirgen hayvanlar için ise fare istasyonları, fare pastası ve yem gibi zehirler deneyimli ekibimiz tarafından farelerin gezdiği alanlara kurulur. İstenmeyen canlılardan siz de hemen kurtulmak istiyorsanız bizi arayarak hemen ücretsiz servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Beyoğlu ilçesinde ki tüm mahalle ve sokaklara aynı gün Beyoğlu haşere ilaçlama servisimiz mevcuttur. Oldukça uygun ve indirimli fiyatlara ev, ofis, iş yeri, hanlar, depolar, apartmanlar, bodrumlar, havuz daireleri, bahçeler, parklar vb. her türlü yaşam alanı ilaçlanır.