Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü böcek ilaçlama haşere, böcek ve kemirgenlere karşı en etkili yöntemlerle ilaçlama ve kapan kurma işlemlerini sağlamaktadır. Kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonları ile zararlı canlılara geçit vermeyen firmamız İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde hizmetlerine devam etmektedir. Haftanın 7 günü de sizler için çalışan ekiplerimiz günün 24 saati de sizlerden gelecek taleplere karşılık vermek için hazır bir şekilde beklemektedir.

Haşere ilaçlama Beylikdüzü olarak uzun süre etkili olan ilaçlama çeşitlerimiz ile insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanmaktadır. Kokulu ilaçlama ile bodrum, bahçe, kazan dairesi, havuz dairesi ve buna benzer açık alanlar ilaçlanarak ortamda ki zararlı haşerelerin yok edilmesi ve uzaklaştırılması sağlanmaktadır. Yemleme sistemine dayalı olan bir diğer ilaçlama yöntemi ise jel ilaçlamadır. Haşerelerin geçtikleri yerlere jel ilaç sürülür ve bu jeli yiyen haşere ölür. Bunun üzerine diğer haşerelerde ölü böceği yedikleri için onlara da zehir geçer ve onlarda ölür.

İstanbul Beylikdüzü Böcek İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Kokulu, Kokusuz İlaçlama ve Fare İstasyonları İle Kesin Çözüm!

Tamamen kokusuz, lekesiz ve etkisi uzun süren yöntemler olduğu gibi kokulu ilaçlamalarda isteğe göre kullanılmaktadır.Fare türlerine karşı ise özel olarak hazırlanan ilaçlar ve fare istasyonları kullanılmaktadır. Beylikdüzü ilçesinde ki tüm mahallere ulaşan ekiplerimiz sizlerin adresine gelerek böceğin türü ne olursa olsun sorunu kökünden çözmektedir.

Beylikdüzü böcek ilaçlama ekibimiz evinizde, bahçenizde, ofisinizde, apartmanda vb. yerlerde bulunan tüm haşereleri profesyonel ekip ve ekipmanları ile yok etmektedir. Hamam böceği türleri, kalorifer böceği, tesbih böceği, çıyan, kırkayak, tahtakurusu, bit, pire, kene, kertenkele, yılan, toprak böceği, güve, salyangoz, çekirge, kırkayak, ağaç kurdu, örümcek, akrep, fare türleri(lağım, çatı, ev, fındık) vb. diğer tüm canlılara karşı garantili ilaçlama yapmaktadır.