Bahçe İlaçlama

Profesyonel bahçe ilaçlamaİstanbul bahçe ilaçlama hizmetimiz ile sizlere böceklerden ve kemirgen canlılardan kurtulma garantisi veriyoruz. Bahçe ilaçlama hizmetinde ev gibi kapalı ortamlardan farklı olarak uygulamalar yapılmaktadır. Kullanılan ilacın çeşidi açık havada yapılacağı için havanın sıcaklığına, rüzgara, bitkilere ve hayvanlara zarar vermemesine göre değişiklik göstermektedir.

Siz de bahçe ilaçlama hizmetimizi arayarak bahçenize haşere gelmesini önleyebilir ve aynı zamanda var olan zararlıların yok edilmesini sağlayabilirsiniz. Sizin yapmanız gereken ise bahçenizde ki taş ve çalı yığıntıları varsa bunlardan kurtulmaktır. Çünkü akrep, tespih böceği gibi haşere türleri buralarda yaşayarak yuva yapmaktadır.

İstanbul Profesyonel Bahçe İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333

Bitki İlaçlamada En Uygun Zaman

Özellikle zirai ilaçlama yapmaya ihtiyacınız varsa ilaçlama İlkbahar, Yaz ve Sonbahar aylarında yapılmalıdır. İlaçlama saati ise öğle saatleri için uygun bir zaman değildir. Aynı şekilde rüzgarlı havalarda da ilaçlama, yağmur öncesi ve sonrası ilaçlama yapmak da doğru değildir. Yağmurlu havalarda yapılan ilaçlamada yağmur suları ile kullandığınız ilaç toprağa karışacağı için bu durumda böceklerden ziyade toprak zehirlenecektir.

Bitki İlaçlamada Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bitki ilaçlamasında kullanılan ilaçları solumayın ve koruyucu eldiven olmadan dokunmayın. Bu sebeple bitki ilaçlama yaparken gözlerinizi, ağzınızı, burnunuzu ve ellerinizi kapatın. Bunun için bir adet eldiven, bir adet gözlük, şapka ve maske yeterli olacaktır. Solunması durumunda tuzlu su için ve istifra ederek ilacın zarar vermesini engelleyin. En kısa zamanda ilaçla birlikte bir sağlık kuruluşuna başvurun.

Bahçe ve Bitki İlaçlamada Dikkat Edilecek Hususlar

Bahçe ilaçlama hizmeti yalnızca bahçenin bir bölgesine yapılmaz. Çünkü bitki ya da bahçenin bir kısmı ilaçlandığında zararlı canlılar hemen diğer bölgeye geçiş yapar.

Eğer bahçenizde zararlı canlılar varsa ve ilaçlama yaptıracaksanız size yakın olan komşunuzun da ilaçlama yaptırmasını isteyin. Sınır tanımayan bu canlılar yaşadığınız alana bu yolla kolaylıkla ulaşır.

Hangi zararlı canlıların bahçenizde bulunduğu tespit edilmeli ve ona göre doğru ilaçlama teknikleri uygulanmalıdır.

Bitkilere özel karışım : Eğer evde bitkileriniz ya da çiçekleriniz varsa özellikle gül yapraklarında ki yeşil bitler için 1 litre su içerisine 1 yemek kaşığı arap sabunu karıştırın. Bu karışım içerisine bir miktar zeytinyağı veya ayçiçeği yağı da ekleyerek karışımı bir sprey şişesi ya da ilaçlama pompası ile bitkilerinize ve çiçeklerinize sıkın.

Profesyonel Bahçe İlaçlama

Bahçe ilaçlama hizmetini profesyonel olarak sağlayan firmamız açık alan ilaçlamasında uzman kadrodan oluşmaktadır. Bahçenize ve size zarar veren haşere türlerini belirlemek, ilaç türünü doğru yöntemlerle uygulamak ve sağlığınızı riske atmayan ürünleri kullanmak kesinlikle tecrübe istemektedir. Bu sebeple bahçe böcek ilaçlama konusunda en akılcı çözüm bizi aramak ve yardım istemektir. Siz de bahçenizde rahatça kahvaltınızı yapmak ya da gelen misafirlerinizi ağırlamak için yaşam alanınızı profesyonel ellere teslim edebilirsiniz. İlaçlama sayesinde tüm zararlı türlerinden kurtulabilirsiniz.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası tüm ilçelerine aynı gün hizmet sağlamaktayız.