Apartman İlaçlama

Apartman ilaçlama toplu yaşam alanları olarak kullanılan apartmanları ilaçlama ile sağlanmaktadır. Bodrum, çatı, görevli dairesi, merdiven boşlukları, kazan dairesi, yönetici dairesi, havalandırma boşlukları gibi böceklerin sıklıkla yer aldığı bölgeler Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar ile komple ilaçlanmaktadır. Güvenilir ve kaliteli firmalarla çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü bazı firma ve kişiler tarım ilacı gibi insan sağlığına oldukça zararı olan ürünleri kullanır. Bunlar kanserojen etki taşır ve oldukça tehlikelidir. İstanbul profesyonel böcek ilaçlama ekibimize bu konuda güvenebilir ve her daim sabit telefon ve cep telefonu numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Apartmanda görülen böcek ve fare gibi zararlı canlılar buradan dairelere girerek oldukça problem yaratmaktadır. Özellikle apartmanlarda hamam böcekleri, pire, bit, örümcek, tahta kurusu, çeşitli fare türleri, çiyan, akrep gibi canlılar görülmekte ve bunlar çatılara kadar ulaşmaktadır. Apartman, ev ve iş yerleri böceklerin yaşamasına elverişli olan nemli ve karanlık ortamlarda ise bu durumda böcekler kaçınılmaz oluyor.

Örnek vermek gerekirse; akrep, sivrisinek, fare, karınca, örümcek, lağım faresi, tarla faresi, ev faresi gibi zararlı haşereler bahçeli olan sitelerde var olan böcek türleri arasında geliyor. Kemirgenler toprak içerisine yuva yaptıkları için rutubetli ve sürekli sulanan bahçelerde rahatça yaşayabiliyor.

Apartmanda Böceklerin Görüldüğü Alanlar

Site ve apartmanlarda bodrum, çatı, kalorifer dairesi gibi bölgelerde yoğun bir şekilde görülür.

Havalandırma boşluklarında yer alan pencereler böceklerin içeriye sızması için oldukça basit alanlar arasında yer alıyor.

Hem böcekler hem de fareler saklanabilecekleri karanlık bölgeleri apartmanlar olarak tercih ediyor.

Farklı hastalıkların taşıyıcısı olan ve uykuları kaçıran bu tür canlılar psikolojik olarak da etkiler yaratıyor.

Apartman İlaçlama İle Böceklere Kesin Çözüm!

Apartman böcek ilaçlama servisimiz kullandığı profesyonel ilaçlama makinesi ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ile var olan böcekleri yok eder ve tekrardan ortaya çıkmalarını engeller.

Site ve apartman haşere ilaçlama hizmetimiz %100 çözüm sunar.

Farelere karşı çeşitli yerlere kurulan fare istasyonları ile fareler yok edilir.

Profesyonel ilaçlama ile apartmanın içi ve daireler çok uygun fiyata toplu bir şekilde ilaçlanmaktadır.

Yapılan böcek ilaçlama firmamız tarafından garantilidir.

Böcek ilaçlama ile apartman, daireler ve bahçe gibi ortak alanlar tümüyle ilaçlanarak tüm site böceklerden, kemirgenlerden ve haşerelerden arınır.

İstanbul Profesyonel Apartman İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333