Akrep İlaçlama

Akrep ilaçlama ile ev ya da iş yerinize davetsiz olarak giren akreplere karşı kesin çözüm alabilirsiniz. Siyah, kahverengi, sarı ve mavi renkli olabilen akrepler 2,5 ve 5 cm arasında olmaktadır. Akrepler böcekler ile beslenir. Akrepler genel olarak toprak deliklerinde, ahşap binalarda, taş duvar oyuklarında, bodrum, depo, moloz yığını ve çatı gibi yerlerde yuva yaparlar.

Yiyecek bulmak amacı ile ev gibi ortamlara giren akrepler yatak, gardrop ve ayakkabı içi gibi yerlere girebilirler. Geceleri aktif halde dolaşırlar. Gündüz ise genellikle karanlık, serin yerlerde yani yuvalarında kalırlar. Sonbahar ve bahar yağmurlarında yuvalarını su bastığı için binaların içerisine girmeleri daha da sıklaşır.

Akrepler zehirli hayvanlardır. Kendisini koruma iç güdüsü ile temas edildiği anda sokarlar. İnsanlar için hayati tehdit oluşturan akrepler kesinlikle çok zararlı hayvanlardır.

Akrep ilaçlama ile önlem almalı ve bina çevresi, bahçe, bodrum, çatı, depo ve yuvalanabileceği yerler detaylı ilaçlanmalıdır. Yağış olmayan havalarda bu alanlara akrep ilaçlama yapılmalıdır. Özellikle bahar ve sonbahar aylarında ilaçlama yaparak mücadele edilmelidir. Profesyonel ilaçlama ekibimiz bu konuda oldukça deneyimli olduğu için sizlere akreple mücadelede %100 destek olmaktadır.

İstanbul haşere ilaçlama hizmetimiz ile akrep gibi zararlı canlılardan yapılan müdahaleler ile kısa sürede kurtulabilir ve akrepler kabusunuz olmaktan çıkabilir. Siz de servisimizi arayarak acil ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Profesyonel Akrep İlaçlama
 0216 576 0 333
 0539 627 4 333