Hakkımızda

Profesyonel İlaçlama


Profesyonel böcek ilaçlama ekonomik çözümler sunan ve gelişen teknolojiye ayak uyduran öncü firmalar arasındadır. İstanbul ilinde sağlamış olduğumuz ilaçlama hizmeti sağlık bakanlığı tarafından onaylı olup yetkili ve uzman ekiplerimiz haşere ve böceklere karşı gerekli tüm teçhizata sahiptir.

Modern ve kaliteli teknolojik ekipmanlarımız ile %100 etkili çözümler sunmaktayız. Ev, iş yeri, bahçe ve diğer yaşam alanlarında ortaya çıkan haşere problemlerine karşı bize ulaşarak güvenilir ekibimizden destek alabilirsiniz. Kaliteli ilaç ve uzman personellerimiz ile gerçekleştirilen haşere ilaçlama Türkiye’de yaşayan tüm haşere türlerini yok etmektedir. Profesyonel böcek ilaçlama çevre sağlığını ve yaşam alanlarını tehdit eden kemirgen ve eklem bacaklı türlere karşı düzenli olarak ilaçlama yaparak böcek ve haşerelerin üremesini kontrol altına almaktadır.

Ev, apartman, restoran, fabrika, otel, bahçe, ofis, depo ve AVM gibi tüm yaşam alanlarınız için 7/24 böcek ve haşere ilaçlama servisimiz aktif olarak çalışmaktadır.

  • Tüm haşere ve böceklere karşı %100 etkili çözümler
  • İstanbul’un tüm semtlerine servis ağı
  • Kokulu ve kokusuz böcek (akrep, güve, pire, hamamböceği vb.) ilaçlama

Akrep
Kene
Fare
Hamam Böceği